Kúpele zadarmo pre držiteľov plakety

Viete, prečo sa za darovanie krvi neplatí? Pretože táto pomoc je nevyčísliteľná. Darovanie krvi je o pomoci jeden druhému, o záchrane života a o pomoci pri liečbe veľakrát cudzích ľudí. Aj keď staršie ročníky si pamätajú na niektoré výhody, ktoré boli mnohonásobným darcom poskytované, postupom času je týchto výhod čoraz menej, riešia sa nesystémovo, rozumej ako kde. 

fb_MKS_podakovanie_02.png Poďakovanie

Zdravotná poisťovňa Dôvera sa rozhodla poďakovať a oceniť aspoň niekoľkých mnohonásobných darcov viac, než to robí  zvyčajne. Projektu Moja krvná skupina venovala niekoľko poukazov na víkendový kúpeľný pobyt v Kúpeľoch Brusno. Keďže mnohonásobných darcov sú na Slovensku našťastie tisíce, no týchto poukazov len 10, Dôvera si pomôže žrebom a takýmto spôsobom vyberie darcov – výhercov kúpeľného pobytu. Odteraz každý mesiac vyžrebuje dve mená.

Ako na to

Na facebookových stránka Moja krvná skupina už v týchto dňoch nájdete informácie o tejto aktivite. Napíšte do komentára meno aktívneho darcu, ktorý je zároveň poistený v Dôvere a držiteľom Jánskeho alebo Kňazovického plakety a ktorému by ste tento kúpeľný pobyt z vďaky venovali. Po uplynutí mesiaca budú vyžrebovaní dvaja výhercovia. Ďalších budeme žrebovať o mesiac. Podrobné informácie nájdete na tejto stránke.


Ďakujeme za každú kvapku krvi

Copyright © Dôvera, 2010. Idea & Design ZRGZ|DGTL ZARAGUZA Digital
Dôvera Slovenský červený kríž