Zistite svoju krvnú skupinu

Áčko, béčko alebo nulka? V nasledujúcich dvoch mesiacoch vám opäť ponúkame možnosť zistiť svoju krvnú skupinu. Festival zdravia, ktorý organizuje zdravotná poisťovňa Dôvera, štartuje už 4. mája a uskutoční sa v 24 mestách.


Poznať svoju krvnú skupinu nie je nutné. Ak ide o život, lekári si ju dokážu zistiť veľmi rýchlo. Ak ju však poznáte, môžete sa lepšie starať o svoje zdravie.

Na Festivale zdravia nepôjde len o krvné skupiny. O vlastnom zdraví sa môžete dozvedieť oveľa viac. Návštevníci si môžu nechať bezplatne zmerať hladinu cholesterolu a cukru v krvi.

Bez čakania na termín a zadarmo vám odborníci vyšetria zrak, absolvovať môžete aj diagnostiku chodidiel. Ak vás trápia problémy s chrbticou, zverte sa do rúk skúseného fyzioterapeuta.

Nezabúdame ani na duševné zdravie. Odborníci na stres poradia, ako si s ním poradiť aj v súčasných náročných časoch. Tí, ktorých stres oberá o spánok, získajú spoľahlivé tipy, ako to zmeniť.

A predstavíme vám aj najmodernejšiu nemocnicu na Slovensku, ktorá začne fungovať už na budúci rok. Spoznajte nemocnicu Bory na vlastné oči - vďaka virtuálnej realite.

V každom meste čaká na návštevníkov festivalu prekvapenie: súťažíme o 24 dizajnových odšťavovačov na prípravu zdravých a chutných nápojov.

Festival zdravia 2022 - presný harmonogram dní a miest nájdete tu.